Հասարակություն 

Հոսանքազրկումների ժամերի մասին

«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ մարտի 21-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`

Երևան քաղաքի՝

10:00-16:00 Օրբելի փ. 19, 33Ա շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Մ.Ավետիսյան փ. 21, 23, Գյուլբենկյան փ. 23, 25 շենքերը, Սունդուկյան փ. 5-24 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 23, 23/1, 23/2, 25, 32, 34, 34/1, 34/2, 36, 36Բ, 36Գ, 38, 40, 42, 44 շենքերը և Կոմիտասի նրբ. 23-25 սեփական տները, Վ.Փափազյան փ. 12, 16, 16Ա, 16Բ, 22, 22/3 շենքերը, Ռիգայի փ. 14 շենքը և հարակից հանրային բաժանորդները, Գ.Արծրունի փ. 70/1, 78/3, 88 շենքերը և 72-78 սեփական տները, Հր.Քոչարի փ. 27, 27Ա, 171 շենքերը, Վրացական փ. 7, 9 շենքերը և հարակից հանրային բաժանորդները, Ն.Զարյան փ. 3, 4 շենքերը և 2-18 սեփական տները, հարակից հանրային բաժանորդները, Րաֆֆու փ. 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85 շենքերը, Օգանովի փ. 1, 3, 5, 7 շենքերը, Շերամի փ. 39, 41, 44, 47, 49, 51 շենքերը, Նոր Արեշ 7փ. 70-76; 9փ. 68-78; 50փ. 1-50 սեփական տները և 48 փողոցը, Աթոյան անց. 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 10/4, 12, 14, 16, 18, 20 շենքերը, Աթոյան փ. 12/3 շենքը և 45-107 սեփական տները, Դիմիտրով փ. 78/1, 78/2 շենքերը, Արեշ 11փ. 35-60; 38փ. 3-12; 44փ. 45-92; 46փ. 35-74 սեփական տները,

10:30-16:30 Ավան՝ 1, 3, 5, 6 փողոցները, Ավան 6-րդ փողոցի 1-ին և 2-րդ նրբանցքները, նախկին «Գեղարդ» կինոթատրոնը, Սանիպետկայանի շենքը, թիվ 87 դպրոցը և հարակից հանրային բաժանորդները, Սարի Թաղ 3-8 թողոցները մասնակի և հարակից հանրային բաժանորդները, Որմնադիրների փ. 51-81 սեփական տները մասնակի, Խորենացի փ. 229-239 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները, Իսակովի պող. 5/1, 9 շենքերը, Նորագյուղ փ. 37-337, Թաիրովի փ. 46, 46/81 սեփական տները և հարակից հանրային բաժանորդները,

Արմավիրի մարզի՝

11։00–16։00 Արշադաշտ, Տալվորիկ, Արտամետ, Վանանդ և Կողբավան գյուղերը,

Կոտայքի մարզի՝

11։00–16։00 Առինջ գյուղը մասնակի, Հյուսիսային ավտոկայանը, «Առինջ Մոլ» առևտրի կենտրոնը մասնակի և հարակից հանրային բաժանորդները,

Արարատի մարզի՝

10։00-12։00 Նորաբաց և Սայաթ Նովա գյուղերը մասնակի, Մասիս քաղաքի 2 -րդ, 10 -րդ և Կայարան թաղամասները մասնակի,

10։00-13։00 Սիփանիկ և Փոքր Վեդի գյուղերը մասնակի, Սուրենավան գյուղը և հարակից հանրային բաժանորդները,

10։30-12։30 Արտաշատ քաղաքի Մարքսի, Իսակովի, Աճառյան, Արազի, Այվազովսկու, Բակունցի, Բուդաղյան, Թորոմոնյան, Կասյան, Ներսիսյան, Դուրյան, Օգոստոսի 23-ի և Օրբելի փողոցները մասնակի,

10։30-16։00 Բարձրաշեն գյուղը մասնակի,

11։00-16։00 Ավշար գյուղը մասնակի,

Վայոց Ձորի մարզի՝

10։00-13։00 Եղեգնաձոր քաղաքի Մուրացան, Թամանցիների, Գլաձորյան փողոցները մասնակի,

11։00-15։00 Արփի գյուղը մասնակի,

Շիրակի մարզի՝

10։00-14։00 Ամասիայի տարածաշրջանի Հայասա համայնքը,

10։00-16։00 Աշոցքի տարածաշրջանի Կրասար համայնքը մասնակի, Անիի տարածաշրջանի Սառնաղբյուր համայնքի 2-րդ և 3-րդ փողոցները,

Լոռու մարզի՝

10։30-13։00 Ստեփանավան քաղաքի Բաղրամյան փողոցը մասնակի,

10։00-14։00 Ակներ գյուղը մասնակի,

10։00-15։00 Աքորի գյուղը մասնակի,

Սյունիքի մարզի՝

09։30-12։30 Գեղավանք, Գեղի, Գետիշեն, Աստղաբերդ և Ոչեթի գյուղերը,

10։00-14։00 Լեհվազ գյուղը,

11։00-12։30 Ակներ, Վերիշեն, Խնձորեսկ, Ներքին Խնձորեսկ, Հարթաշեն, Քարահունջ, Քարաշեն, Արավուս, Կոռնիձոր, Տեղ, Խնածախ, Խոզնավար, Վահատուր գյուղերը,

11։00-16։00 Խոտ գյուղը մասնակի,

11։00-17։00 Հացավան, Արևիս, Թասիկ, Սալվարդ, Բնունիս, Տորունիք, Թանահատ գյուղերը:

  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    1
    Share

Related Articles