Հասարակություն 

Այսօր սպասվող հոսանքազրկումների մասին

«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ս/թ ապրիլի 17-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`

Երևան քաղաքի՝

10:00-16:00 Ծարավ Աղբյուրի փ. 32 շենքը և 31-62/1 սեփական տները, Երաժշտական դպրոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հր.Ներսիսյան փ. 1 շենքը, Ազատության պող. 24/4 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հակոբյան փ. 2 շենքը, Կասյան փ. 1, 3, 5 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 22 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արեշ 35փ. 71-129; 37փ. 71-134 սեփական տները, Դիմիտրովի նրբ. 1-40 սեփական տները, Նոր Խարբերդի 24-32 փողոցները, Ա.Ավետիսյան փ. 45-65 սեփական տները, թիվ 148 դպրոցը, Վաղարշյան փ. 12 հասցեում գտնվող ոչ-բնակիչ բաժանորդները, Վաղարշյան փ. 20/1 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կոմիտասի պող. 22, 24, 26 շենքերը, Ֆուչիկի 1-ին նրբ. 6; 2-րդ նրբ. 4, 5, 7 շենքերը, Մարգարյան փ. 25, 27 շենքերը, Կուրղինյան 4, 6, 8 նրբանցքները, Մալաթիա փողոցը, Հաղթանակ թաղամասն ամբողջությամբ, Կաշեգործների 1, 2 փողոցները,

11:00-16:00 Վ.Փափազյան փ. 29 շենքը, Հ.Էմինի փ. 61, 83 շենքերը, Թավրիզյան փ. 48-83 սեփական տները, Սևքարեցի Սաքո փ. 30-57 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները, Դիմիտրով փ. 96-135, 121-155 սեփական տները, Դիմիտրով փ. 96-135, 121-155 սեփական տները, Դիմիտրովի 1-ին նրբ. 1-15; 2-րդ նրբ. 1-15 սեփական տները, Դիմիտրովի 3-րդ և 4-րդ նրբ. սեփական տները, Էրեբունի փ. 20, 22 շենքերի 46-90 բնակարանները, Էրեբունի փ. 20, 22 շենքերի 46-90 բնակարանները,

10:30-16:30 Սայաթ-Նովա պող. 10, 12 շենքերը, Նալբանդյան փ. 23/27, 25/14, 25 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Զաքյան փ. 10 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Եր. Քոչարի փ. 21/1, 21/3, 23/1 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Կիլիկիա թաղամասը, Սիսվան փողոցը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արմենակյան փ. 1-35 սեփական տները, Նորք թաղ. 1-15 (կենտ), 2-20 (զույգ), 301, 305 սեփական տները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ,՝ Թոթովենցի նրբ. 3/3 շենքը, Ն.Ստեփանյան փ. 11, 13 շենքերը, Մոլդովական փ. 26/2, 28, 28/1, 30, 30/1, 30/2, 30/3, 32, 32/1, 36 շենքերը, թիվ 102, 246 մանկապարտեզները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 4-րդ զանգ.՝ Գյուլիքևխյան փ. 1, 2, 3, 31/1 շենքերը, Գյուլիքևխյան նրբ. 1, 3, 4 շենքերը, Բակունցի փ. 1, 2 շենքերը, Բակունց փողոցի 1-ին նրբ. 2, 3, 4 շենքերը, Ա.Հովհաննիսյան փ. 16, 18, 20 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Գայի պող. 51, 53 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

13:00-15:00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ թաղպետարանի 1, 2, 3, 4 մասնաշենքերը, նախկին ավտոմատ հեռախոսակայանի շենքը, ստորգետնյա 1 և 2 անցումները, շատրվանները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

Արարատի մարզի՝

10:00-13:00 Հովտաշատ և Փոքր Վեդի գյուղերը մասնակի, Սուրենավան գյուղը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Վեդի քաղաքի Սարիբեկ Վարդանյան փողոցը մասնակի,

10:00-14:00 Նոյակերտ գյուղը մասնակի,

11:00-16:00 Մրգանուշ, Գետազատ, Աբովյան, Վարդաշեն գյուղերը, Արևշատ, Լանջազատ և Դեղձուտ գյուղերը մասնակի,

13:30-16:00 Արտաշատ քաղաքի Գայի, Գոլեցյան փողոցները մասնակի, Շահումյան փ. 36 շենքը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

Վայոց Ձորի մարզի՝

10:00-16:00 Գետափ գյուղը մասնակի, Վայք քաղաքի Երկրաբանների փողոցը մասնակի,

11:00-16:00 Մալիշկա գյուղը մասնակի,

Կոտայքի մարզի՝

10:00-15:00 Քասախ գյուղը և հարակից ոչ բնակիչ- բաժանորդները,

12:00-13:30 «Պրոդրես Ագրո» ջերմոցը, «Հայներուդ», «Ավիաշին» ձեռնարկությունները,

12:00-16:30 Եղվարդ քաղաքը, Արագյուղ, Սարալանջ, Բուժական, Զորավան գյուղերը և հարակից արտադրական ձեռնարկությունները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

Գեղարքունիքի մարզի՝

11:00-12:00 Լանջաղբյուր, Գեղարքունիք, Սարուխան գյուղի վերջնամասը և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

Շիրակի մարզի՝

10:00-16:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Մեծ Սեպասար համայնքի Նոր թաղամասը մասնակի, Անիի տարածաշրջանի Քարաբերդ համայնքի 2, 3, 4 փողոցները,

Լոռու մարզի՝

10:00-12:00 և 12:00-14:00 Ճոճկան գյուղը մասնակի,

10:00-13:00 և 13:00-14:30 Օձուն գյուղը մասնակի,

10:30-13:00 Հոբարձի գյուղը,

11:00-17:00 Սարահարթ, Գոգարան, Գեղասար, Շիրակամուտ, Կաթնաջուր գյուղերը, Տաշիր քաղաքի Պուշկինի փ. 4-րդ և 5-րդ թաղամասերը, Դեմիրճյան փ. 8-րդ և 9-րդ թաղամասերը,

14:30-16:00 Հագվի գյուղը,

Տավուշի մարզի՝

11:00-13:00 Դիլիջան քաղաքի Կամո փողոցը մասնակի,

Սյունիքի մարզի՝

10:00-11:30 Սիսիան քաղաքի Գ.Նժդեհ փ. 1, 2, 4 շենքերը, Սիսական փ. 34, 35, 36 շենքերը, Իսրաելյան փ. 39Ա, 39Բ, 39Գ շենքերը, Ա.Մանուկյան փ. 3 շենքը և հարակից ոչ-բնակիչ բաժանորդները,

11:30-13:00 Սիսիան քաղաքի Սիսական, Իսրաելյան փողոցները մասնակի, Ադամյան փողոցը և հարակից ոչ-բնակիչ բաժանորդները,

11:00-15:00 Գորիս քաղաքի Սյունիքի փողոցը մասնակի,

09:30-14:30 Ձագեձոր գյուղը,

10:00-12:00 Աշոտավան, Հացավան, Թասիկ, Սալվարդ, Արևիս, Բնունիս, Տորունիկ գյուղերը և հարակից ոչ-բնակիչ բաժանորդները,

10:00-14:00 Բռնակոթ գյուղը,

11:00-16:00 Դարբաս գյուղը մասնակի,

11:00-17:00 Սվարանց, Տանձատափ, Տաթև, Քաշունի, Աղվանի, Տանձավեր գյուղերը և հարակից ոչ-բնակիչ բաժանորդները:

 

  • 1
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    1
    Share

Related Articles