Հասարակություն Տեսանյութեր 

Մարգարիտա Սիմոնյանի որդին հայերեն է սովորեցնում ֆրանսերենի ուսուցչուհուն և պատրաստվում է ամուսնանալ նրա հետ /տեսանյութ/

analitik.am

RT-ի գլխավոր խմբագիր Մարգարիտա Սիմոնյանը տեսանյութ է հրապարակել Ինսթագրամի իր էջում՝ ցույց տալով, թե ինչպես է որդին հայերեն սովորեցնում ֆրանսերենի ուսուցչին:

«Քլոեն ֆրանսերեն է սովորեցնում Բագրատին, իսկ նա որոշել է հայերեն սովորեցնել Քլոեին»,-գրել է Սիմոնյանը:

Սիմոնյանը նաև ասել է, որ որդին պատրաստվում է մեծանալուց հետո ամուսնանալ Քլոեի հետ, չնայած 20 տարվա տարիքային տարբերությանը:

View this post on Instagram

Клое учит Баграта французскому, а Баграт решил научить Клое армянскому. ⠀ Все-таки она его невеста, и он на ней женится, когда вырастет. Неважно, что она на 20 с лишним лет старше и замужем. Так он решил. ⠀ — Клое! — Да? — Цифра 'два' пишется вот так, а в армянском языке есть вот такая буква. — И как эта буква читается в армянском языке? — 'Ч'. — 'Ч'? — Как вот эта звук в английском языке. — Ммм, этот звук! Очень любопытно! — Этот звук. — Хорошо. Это очень интересно! — Скажи мне: какая цифра идет после тридцати? — А вот это… Как же это пишется… Я не помнишь... — Я не помню. — Я не помню. — Спросишь у Армена, ничего страшного. — А теперь покажи мне: у нас идет цифра 'тридцать два', а за ней?.. — После цифры 'тридцать два' идет тридцать три, тридцать четыре, тридцать пять, тридцать шесть, тридцать семь… ⠀ #дошкольноеобразование #5лет

A post shared by Маргарита Симоньян (@_m_simonyan_) on

Նույն շարքից